Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa rodzinnego oraz opiekuńczego. Oferujemy profesjonalne wsparcie w delikatnych spawach, które wymagają odpowiedniego podejścia takich jak w szczególności rozwód, podział majątku, alimenty. Swe usługi kierujemy zarówno do osób związanych z miastem Poznań, gdzie Kancelaria ma siedzibę, jak również do osób z innych miejscowości.

Kancelaria świadczy usługi prawne dotyczące spraw rodzinnych w następującym zakresie:

  • separacje i rozwody – Kancelaria udzieli Państwu kompleksowego wsparcia, dzięki czemu rozwód nie będzie takim obciążeniem – w ramach spraw o rozwody Kancelaria udziela porad prawnych, reprezentuje w toku postępowania sądowego, sporządza pozwy, wnioski oraz wszelką dokumentacje
  • sprawy majątkowe – sprawy o podział majątku małżonków po rozwodzie
  • alimenty – sprawy o uzyskanie alimentów, ich obniżenie i podwyższenie
  • opieka i ustalanie kontaktów z dziećmi – spawy o ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej, rozstrzyganie istotnych dla dziecka kwestii, sprawy o przysposobienie
  • inne sprawy małżeńskie oraz dotyczące stosunków między rodzicami a dziećmi

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w spawach o rozwody, ustalanie kontaktów z dziećmi, sprawach majątkowych oraz alimentacyjnych. Doskonale wiemy, że sprawy rodzinne i opiekuńcze, w tym rozwód, procesy o alimenty, władzę rodzicielską, kontakty z dziećmi, również podział majątku to dla naszych klientów trudne tematy. Dlatego zapewniamy zawsze merytoryczną, fachową obsługę, a także maksymalną dyskrecję. Dopasujemy się indywidualnie do Państwa wymagań i będziemy asystowali na każdym etapie sprawy.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami – Kancelaria wesprze Państwa w przeprowadzeniu spraw rodzinnych i opiekuńczych z poszanowaniem Państwa prywatności oraz z naciskiem na uzyskanie pożądanych efektów.